Teams |
Round/Venue |
Tip |
Score |
Sutton United 2 Defeated Leyton Orient 0
|
Round 1 |
Draw |
1 - 1 |
Fylde 2 Drew With Boreham Wood 2
|
Round 1 |
Fylde |
2 - 1 |
Bromley 0 Drew With Eastleigh 0
|
Round 1 |
Bromley |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Barrow 1
|
Round 1 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Halifax 0 Lost To Aldershot 2
|
Round 1 |
Halifax |
2 - 1 |
Guiseley 2 Drew With Ebbsfleet Utd 2
|
Round 1 |
Draw
|
1 - 1 |
Hartlepool 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 1 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Maidstone United 1 Drew With Maidenhead United 1
|
Round 1 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Torquay 0 Drew With Tranmere 0
|
Round 1 |
Tranmere |
1 - 2 |
Woking 2 Defeated Gateshead 1
|
Round 1 |
Woking
|
2 - 1 |
Wrexham 0 Lost To Macclesfield 1
|
Round 1 |
Wrexham |
2 - 1 |
Aldershot 3 Defeated Torquay 2
|
Round 2 |
Draw |
2 - 1 |
Barrow 0 Drew With Halifax 0
|
Round 2 |
Draw
|
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Chester 1 Drew With Fylde 1
|
Round 2 |
Draw
|
1 - 1 |
Dover Athletic 1 Lost To Bromley 2
|
Round 2 |
Draw |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Defeated Sutton United 0
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Maidstone United 0
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 1 Defeated Guiseley 0
|
Round 2 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Leyton Orient 3 Defeated Solihull Moors 1
|
Round 2 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Macclesfield 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 2 |
Draw
|
1 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Wrexham 2
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
Tranmere 3 Defeated Woking 1
|
Round 2 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Defeated Hartlepool 1
|
Round 3 |
Draw |
1 - 1 |
Aldershot 6 Defeated Guiseley 0
|
Round 3 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barrow 3 Defeated Woking 0
|
Round 3 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 4 Defeated Solihull Moors 1
|
Round 3 |
Boreham Wood
|
2 - 0 |
Chester 0 Drew With Halifax 0
|
Round 3 |
Draw
|
1 - 1 |
Dover Athletic 1 Defeated Wrexham 0
|
Round 3 |
Draw |
1 - 1 |
Eastleigh 2 Drew With Dagenham & Redbridge 2
|
Round 3 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 3 Drew With Fylde 3
|
Round 3 |
Draw
|
2 - 1 |
Gateshead 3 Defeated Torquay 0
|
Round 3 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Leyton Orient 2 Defeated Maidstone United 0
|
Round 3 |
Leyton Orient
|
1 - 0 |
Macclesfield 0 Drew With Bromley 0
|
Round 3 |
Macclesfield |
2 - 1 |
Tranmere 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 3 |
Tranmere |
2 - 1 |
Fylde 1 Lost To Maidenhead United 4
|
Round 4 |
Fylde |
2 - 1 |
Bromley 6 Defeated Leyton Orient 1
|
Round 4 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 3 Drew With Ebbsfleet Utd 3
|
Round 4 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Halifax 1 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 4 |
Halifax |
2 - 1 |
Guiseley 0 Drew With Tranmere 0
|
Round 4 |
Tranmere |
1 - 2 |
Hartlepool 1 Drew With Chester 1
|
Round 4 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Maidstone United 1 Drew With Aldershot 1
|
Round 4 |
Aldershot |
1 - 2 |
Solihull Moors 3 Drew With Barrow 3
|
Round 4 |
Draw
|
1 - 1 |
Sutton United 2 Defeated Macclesfield 1
|
Round 4 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Torquay 2 Lost To Boreham Wood 4
|
Round 4 |
Torquay |
2 - 1 |
Woking 2 Defeated Eastleigh 1
|
Round 4 |
Draw |
1 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Gateshead 0
|
Round 4 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Fylde 2 Drew With Dagenham & Redbridge 2
|
Round 5 |
Dagenham & Redbridge |
1 - 2 |
Boreham Wood 2 Defeated Aldershot 1
|
Round 5 |
Aldershot |
1 - 2 |
Bromley 2 Defeated Hartlepool 0
|
Round 5 |
Bromley
|
1 - 0 |
Chester 2 Lost To Sutton United 3
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 1 Drew With Barrow 1
|
Round 5 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 2 Defeated Tranmere 0
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 3 Defeated Macclesfield 0
|
Round 5 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Guiseley 3 Defeated Torquay 2
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 5 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Maidstone United 2 Defeated Wrexham 1
|
Round 5 |
Wrexham |
1 - 2 |
Solihull Moors 0 Lost To Halifax 1
|
Round 5 |
Draw |
1 - 1 |
Woking 0 Lost To Leyton Orient 2
|
Round 5 |
Woking |
2 - 1 |
Macclesfield 1 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 6 |
Draw |
1 - 1 |
Halifax 2 Defeated Guiseley 0
|
Round 6 |
Halifax
|
2 - 1 |
Aldershot 1 Lost To Chester 2
|
Round 6 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barrow 1 Drew With Maidenhead United 1
|
Round 6 |
Barrow |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 5 Defeated Bromley 1
|
Round 6 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Drew With Gateshead 0
|
Round 6 |
Draw
|
1 - 1 |
Hartlepool 0 Lost To Fylde 2
|
Round 6 |
Draw |
1 - 1 |
Leyton Orient 1 Drew With Eastleigh 1
|
Round 6 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Sutton United 1 Lost To Maidstone United 3
|
Round 6 |
Sutton United |
2 - 0 |
Torquay 1 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 6 |
Torquay |
1 - 0 |
Tranmere 2 Drew With Boreham Wood 2
|
Round 6 |
Tranmere |
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Woking 0
|
Round 6 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Lost To Wrexham 1
|
Round 7 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 7 |
Bromley |
2 - 1 |
Chester 0 Lost To Macclesfield 2
|
Round 7 |
Chester |
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 7 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 0 Drew With Aldershot 0
|
Round 7 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Gateshead 0 Drew With Halifax 0
|
Round 7 |
Gateshead |
2 - 0 |
Guiseley 0 Lost To Hartlepool 1
|
Round 7 |
Guiseley |
2 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Leyton Orient 1
|
Round 7 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Maidstone United 0 Drew With Dagenham & Redbridge 0
|
Round 7 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Lost To Tranmere 2
|
Round 7 |
Tranmere
|
1 - 2 |
Woking 4 Defeated Torquay 1
|
Round 7 |
Woking
|
2 - 1 |
Fylde 1 Defeated Barrow 0
|
Round 7 |
Draw |
1 - 1 |
Aldershot 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 8 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barrow 2 Defeated Boreham Wood 1
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 3 Defeated Gateshead 1
|
Round 8 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Drew With Eastleigh 2
|
Round 8 |
Draw
|
1 - 1 |
Halifax 2 Defeated Fylde 1
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 3 Defeated Maidstone United 1
|
Round 8 |
Draw |
1 - 1 |
Leyton Orient 4 Defeated Guiseley 1
|
Round 8 |
Leyton Orient
|
2 - 0 |
Macclesfield 1 Lost To Woking 3
|
Round 8 |
Macclesfield |
2 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Maidenhead United 2
|
Round 8 |
Sutton United |
2 - 0 |
Torquay 1 Drew With Chester 1
|
Round 8 |
Torquay |
2 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Bromley 0
|
Round 8 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Tranmere 0 Lost To Dover Athletic 1
|
Round 8 |
Tranmere |
2 - 1 |
Solihull Moors 2 Defeated Chester 0
|
Round 1 |
Solihull Moors
|
2 - 1 |
Barrow 0 Drew With Guiseley 0
|
Round 10 |
Barrow |
2 - 0 |
Bromley 3 Defeated Torquay 1
|
Round 10 |
Bromley
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Sutton United 2
|
Round 10 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Boreham Wood 1
|
Round 10 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 0 Lost To Maidstone United 1
|
Round 10 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Aldershot 2
|
Round 10 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 3 Defeated Chester 2
|
Round 10 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Leyton Orient 0 Lost To Halifax 3
|
Round 10 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Macclesfield 2 Defeated Fylde 1
|
Round 10 |
Macclesfield
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Defeated Tranmere 0
|
Round 10 |
Tranmere |
1 - 2 |
Woking 2 Defeated Solihull Moors 1
|
Round 10 |
Woking
|
2 - 1 |
Wrexham 0 Drew With Hartlepool 0
|
Round 10 |
Wrexham |
1 - 0 |
Leyton Orient 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 11 |
Draw |
2 - 2 |
Barrow 1 Drew With Torquay 1
|
Round 11 |
Torquay |
2 - 1 |
Bromley 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 11 |
Bromley
|
2 - 0 |
Dagenham & Redbridge 3 Defeated Halifax 1
|
Round 11 |
Dagenham & Redbridge
|
1 - 0 |
Dover Athletic 4 Defeated Chester 0
|
Round 11 |
Draw |
1 - 1 |
Eastleigh 2 Drew With Fylde 2
|
Round 11 |
Eastleigh |
1 - 0 |
Ebbsfleet Utd 0 Drew With Tranmere 0
|
Round 11 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Gateshead 0 Lost To Aldershot 1
|
Round 11 |
Gateshead |
2 - 1 |
Macclesfield 1 Lost To Maidstone United 4
|
Round 11 |
Macclesfield |
2 - 1 |
Maidenhead United 2 Defeated Boreham Wood 1
|
Round 11 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Woking 2 Defeated Sutton United 0
|
Round 11 |
Woking
|
1 - 0 |
Wrexham 1 Drew With Guiseley 1
|
Round 11 |
Wrexham |
2 - 1 |
Barrow 0 Lost To Maidstone United 1
|
Round 13 |
Draw |
1 - 1 |
Bromley 0 Lost To Tranmere 1
|
Round 13 |
Bromley |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Defeated Torquay 0
|
Round 13 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 0 |
Dover Athletic 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 13 |
Dover Athletic
|
2 - 0 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Halifax 0
|
Round 13 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Gateshead 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 13 |
Gateshead |
2 - 1 |
Leyton Orient 1 Lost To Fylde 2
|
Round 13 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Macclesfield 2 Defeated Aldershot 0
|
Round 13 |
Aldershot |
1 - 2 |
Maidenhead United 3 Defeated Guiseley 0
|
Round 13 |
Maidenhead United
|
2 - 0 |
Woking 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 13 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 1 Drew With Sutton United 1
|
Round 13 |
Wrexham |
2 - 1 |
Fylde 0 Drew With Gateshead 0
|
Round 14 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 1 Drew With Dagenham & Redbridge 1
|
Round 14 |
Aldershot |
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Defeated Eastleigh 0
|
Round 14 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Chester 0 Lost To Woking 2
|
Round 14 |
Draw |
0 - 1 |
Halifax 0 Drew With Wrexham 0
|
Round 14 |
Halifax |
2 - 1 |
Guiseley 1 Lost To Macclesfield 2
|
Round 14 |
Macclesfield
|
1 - 2 |
Hartlepool 1 Defeated Barrow 0
|
Round 14 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Maidstone United 0 Lost To Bromley 2
|
Round 14 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Lost To Ebbsfleet Utd 3
|
Round 14 |
Ebbsfleet Utd
|
1 - 2 |
Sutton United 2 Drew With Dover Athletic 2
|
Round 14 |
Sutton United |
2 - 1 |
Torquay 4 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 14 |
Torquay
|
2 - 1 |
Tranmere 2 Defeated Leyton Orient 1
|
Round 14 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Barrow 2 Drew With Leyton Orient 2
|
Round 15 |
Draw
|
1 - 1 |
Boreham Wood 1 Drew With Halifax 1
|
Round 15 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Gateshead 1 Lost To Bromley 2
|
Round 15 |
Gateshead |
2 - 1 |
Macclesfield 1 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 15 |
Macclesfield
|
1 - 0 |
Maidenhead United 3 Drew With Aldershot 3
|
Round 15 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Maidstone United 1 Drew With Guiseley 1
|
Round 15 |
Maidstone United |
2 - 0 |
Solihull Moors 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 15 |
Hartlepool
|
0 - 1 |
Sutton United 2 Defeated Fylde 1
|
Round 15 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Torquay 0 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 15 |
Dover Athletic
|
1 - 2 |
Tranmere 0 Drew With Chester 0
|
Round 15 |
Tranmere |
2 - 0 |
Woking 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 15 |
Draw |
1 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Eastleigh 1
|
Round 15 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Tranmere 1
|
Round 16 |
Draw |
2 - 1 |
Bromley 2 Defeated Woking 0
|
Round 16 |
Bromley
|
2 - 1 |
Chester 1 Lost To Boreham Wood 2
|
Round 16 |
Draw |
1 - 1 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Wrexham 1
|
Round 16 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Drew With Maidenhead United 1
|
Round 16 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 3 Defeated Gateshead 2
|
Round 16 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 3 Defeated Barrow 2
|
Round 16 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Halifax 1 Drew With Torquay 1
|
Round 16 |
Halifax |
1 - 0 |
Guiseley 4 Defeated Solihull Moors 2
|
Round 16 |
Guiseley
|
2 - 1 |
Hartlepool 1 Drew With Sutton United 1
|
Round 16 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 0 Lost To Macclesfield 1
|
Round 16 |
Macclesfield
|
1 - 2 |
Eastleigh 2 Drew With Chester 2
|
Round 13 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Chester 0 Lost To Wrexham 1
|
Round 19 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Aldershot 2 Defeated Fylde 1
|
Round 19 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barrow 0 Lost To Macclesfield 2
|
Round 19 |
Macclesfield
|
1 - 2 |
Boreham Wood 0 Drew With Hartlepool 0
|
Round 19 |
Draw
|
1 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 19 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Halifax 0 Drew With Woking 0
|
Round 19 |
Halifax |
2 - 1 |
Guiseley 0 Lost To Bromley 1
|
Round 19 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 0 Lost To Gateshead 3
|
Round 19 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Lost To Sutton United 2
|
Round 19 |
Sutton United
|
1 - 2 |
Torquay 0 Lost To Maidstone United 1
|
Round 19 |
Draw |
1 - 1 |
Tranmere 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 19 |
Draw |
1 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Leyton Orient 1
|
Round 19 |
Ebbsfleet Utd
|
1 - 0 |
Fylde 2 Defeated Torquay 0
|
Round 20 |
Draw |
1 - 1 |
Bromley 1 Drew With Chester 1
|
Round 20 |
Bromley |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 3 Defeated Guiseley 2
|
Round 20 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 0 |
Eastleigh 0 Lost To Barrow 2
|
Round 20 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 1 Defeated Tranmere 0
|
Round 20 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 0 Lost To Aldershot 2
|
Round 20 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 1 Drew With Dover Athletic 1
|
Round 20 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Macclesfield 0 Drew With Boreham Wood 0
|
Round 20 |
Draw
|
2 - 1 |
Maidstone United 1 Drew With Solihull Moors 1
|
Round 20 |
Maidstone United |
2 - 0 |
Sutton United 3 Defeated Halifax 2
|
Round 20 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Woking 1 Drew With Maidenhead United 1
|
Round 20 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 20 |
Draw |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Defeated Dover Athletic 0
|
Round 21 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Eastleigh 2 Drew With Maidenhead United 2
|
Round 21 |
Draw
|
1 - 1 |
Gateshead 1 Lost To Barrow 2
|
Round 21 |
Gateshead |
2 - 1 |
Hartlepool 4 Defeated Halifax 0
|
Round 21 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Leyton Orient 2 Drew With Chester 2
|
Round 21 |
Leyton Orient |
2 - 0 |
Macclesfield 2 Drew With Tranmere 2
|
Round 21 |
Macclesfield |
2 - 1 |
Maidstone United 0 Lost To Boreham Wood 4
|
Round 21 |
Draw |
1 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Torquay 1
|
Round 21 |
Sutton United |
2 - 0 |
Woking 1 Defeated Ebbsfleet Utd 0
|
Round 21 |
Woking
|
2 - 1 |
Wrexham 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 21 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Chester 0 Lost To Dagenham & Redbridge 4
|
Round 22 |
Dagenham & Redbridge
|
1 - 2 |
Aldershot 2 Defeated Wrexham 0
|
Round 22 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barrow 0 Lost To Bromley 3
|
Round 22 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 2 Defeated Woking 1
|
Round 22 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Fylde 1
|
Round 22 |
Dover Athletic |
2 - 0 |
Ebbsfleet Utd 3 Defeated Hartlepool 0
|
Round 22 |
Draw |
1 - 1 |
Halifax 3 Drew With Eastleigh 3
|
Round 22 |
Halifax |
2 - 1 |
Guiseley 0 Lost To Sutton United 2
|
Round 22 |
Draw |
1 - 2 |
Maidenhead United 1 Drew With Macclesfield 1
|
Round 22 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Drew With Gateshead 1
|
Round 22 |
Gateshead |
1 - 2 |
Torquay 3 Defeated Leyton Orient 0
|
Round 22 |
Torquay
|
2 - 1 |
Tranmere 4 Defeated Maidstone United 0
|
Round 22 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Bromley 0 Lost To Aldershot 2
|
Round 21 |
Bromley |
2 - 1 |
Macclesfield 4 Defeated Wrexham 1
|
Round 24 |
Draw |
2 - 1 |
Aldershot 0 Lost To Halifax 1
|
Round 24 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barrow 0 Lost To Dagenham & Redbridge 1
|
Round 24 |
Dagenham & Redbridge
|
1 - 2 |
Boreham Wood 1 Defeated Fylde 0
|
Round 24 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Chester 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 24 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 4 Defeated Hartlepool 0
|
Round 24 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Eastleigh 4 Drew With Bromley 4
|
Round 24 |
Bromley |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 4 Defeated Guiseley 0
|
Round 24 |
Ebbsfleet Utd
|
1 - 0 |
Leyton Orient 4 Defeated Sutton United 1
|
Round 24 |
Sutton United |
1 - 2 |
Maidenhead United x vs Maidstone United x Note: Match was postponed |
Round 24 |
Draw |
1 - 1 |
Tranmere 3 Defeated Torquay 0
|
Round 24 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Torquay 1 Drew With Gateshead 1
|
Round 25 |
Draw
|
1 - 1 |
Leyton Orient 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 26 |
Dagenham & Redbridge |
1 - 2 |
Aldershot 3 Defeated Woking 1
|
Round 26 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barrow 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 26 |
Barrow |
1 - 2 |
Boreham Wood 0 Lost To Sutton United 4
|
Round 26 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Chester 0 Lost To Guiseley 2
|
Round 26 |
Chester |
2 - 1 |
Dover Athletic 2 Drew With Maidstone United 2
|
Round 26 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 1 Drew With Torquay 1
|
Round 26 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Bromley 1
|
Round 26 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Gateshead 2 Drew With Hartlepool 2
|
Round 26 |
Gateshead |
2 - 1 |
Macclesfield 2 Defeated Halifax 1
|
Round 26 |
Macclesfield
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 26 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Tranmere 4 Defeated Fylde 1
|
Round 26 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Aldershot 1 Drew With Maidstone United 1
|
Round 27 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barrow 1 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 27 |
Barrow |
2 - 0 |
Boreham Wood 2 Defeated Torquay 0
|
Round 27 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Drew With Halifax 0
|
Round 27 |
Dover Athletic |
2 - 1 |
Eastleigh 2 Drew With Woking 2
|
Round 27 |
Eastleigh |
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Drew With Dagenham & Redbridge 1
|
Round 27 |
Draw
|
1 - 1 |
Leyton Orient 0 Lost To Bromley 1
|
Round 27 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Macclesfield 1 Defeated Sutton United 0
|
Round 27 |
Macclesfield
|
2 - 1 |
Maidenhead United 1 Lost To Fylde 2
|
Round 27 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Tranmere 4 Defeated Guiseley 0
|
Round 27 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Woking 1 Lost To Aldershot 2
|
Round 28 |
Aldershot
|
1 - 2 |
Fylde 5 Defeated Tranmere 2
|
Round 28 |
Tranmere |
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 0 Drew With Leyton Orient 0
|
Round 28 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Halifax 1 Lost To Macclesfield 4
|
Round 28 |
Macclesfield
|
1 - 2 |
Guiseley 1 Drew With Chester 1
|
Round 28 |
Guiseley |
2 - 1 |
Hartlepool 2 Drew With Gateshead 2
|
Round 28 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Maidstone United 2 Drew With Dover Athletic 2
|
Round 28 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Solihull Moors 3 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 28 |
Maidenhead United |
1 - 2 |
Sutton United 1 Drew With Boreham Wood 1
|
Round 28 |
Sutton United |
2 - 1 |
Wrexham 3 Drew With Barrow 3
|
Round 28 |
Wrexham |
2 - 1 |
Bromley 4 Defeated Ebbsfleet Utd 2
|
Round 28 |
Bromley
|
2 - 1 |
Barrow 1 Drew With Tranmere 1
|
Round 29 |
Tranmere |
1 - 2 |
Bromley 0 Lost To Fylde 1
|
Round 29 |
Bromley |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 4 Defeated Hartlepool 2
|
Round 29 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Lost To Aldershot 2
|
Round 29 |
Draw |
1 - 1 |
Eastleigh 4 Defeated Guiseley 2
|
Round 29 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Chester 1
|
Round 29 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Gateshead 0 Lost To Sutton United 2
|
Round 29 |
Gateshead |
2 - 1 |
Leyton Orient 0 Drew With Boreham Wood 0
|
Round 29 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Macclesfield 0 Drew With Solihull Moors 0
|
Round 29 |
Macclesfield |
2 - 0 |
Maidenhead United 0 Drew With Halifax 0
|
Round 29 |
Maidenhead United |
2 - 1 |
Woking 4 Drew With Maidstone United 4
|
Round 29 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 4 Defeated Torquay 0
|
Round 29 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Fylde 2 Defeated Guiseley 1
|
Round 21 |
Fylde
|
2 - 0 |
Torquay 1 Lost To Eastleigh 2
|
Round 28 |
Torquay |
2 - 1 |
Sutton United 2 Defeated Dagenham & Redbridge 1
|
Round 30 |
Sutton United
|
2 - 1 |
Fylde 6 Defeated Macclesfield 0
|
Round 30 |
Macclesfield |
1 - 2 |
Aldershot 0 Drew With Ebbsfleet Utd 0
|
Round 30 |
Aldershot |
2 - 0 |
Boreham Wood 2 Lost To Dover Athletic 3
|
Round 30 |
Boreham Wood |
2 - 1 |
Chester 1 Lost To Gateshead 3
|
Round 30 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 0 Lost To Wrexham 2
|
Round 30 |
Wrexham
|
1 - 2 |
Maidstone United 2 Lost To Eastleigh 3
|
Round 30 |
Draw |
2 - 1 |
Solihull Moors 3 Defeated Woking 0
|
Round 30 |
Woking |
1 - 2 |
Torquay 0 Lost To Bromley 4
|
Round 30 |
Torquay |
2 - 1 |
Tranmere 3 Defeated Maidenhead United 2
|
Round 30 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Fylde 3 Defeated Maidstone United 0
|
Round 16 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 1 Drew With Woking 1
|
Round 24 |
Gateshead |
2 - 1 |
Chester 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 27 |
Draw
|
1 - 1 |
Bromley 3 Defeated Halifax 0
|
Round 31 |
Bromley
|
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 1 Lost To Solihull Moors 3
|
Round 31 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 2 Defeated Guiseley 1
|
Round 31 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Eastleigh 4 Defeated Hartlepool 3
|
Round 31 |
Eastleigh
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Boreham Wood 3
|
Round 31 |
Draw |
2 - 1 |
Gateshead 2 Defeated Maidstone United 1
|
Round 31 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Leyton Orient 2 Lost To Aldershot 3
|
Round 31 |
Draw |
1 - 1 |
Macclesfield 1 Drew With Torquay 1
|
Round 31 |
Macclesfield |
2 - 0 |
Maidenhead United 3 Defeated Chester 0
|
Round 31 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Woking 1 Defeated Fylde 0
|
Round 31 |
Fylde |
2 - 1 |
Wrexham 2 Drew With Tranmere 2
|
Round 31 |
Draw
|
2 - 1 |
Gateshead 0 Drew With Wrexham 0
|
Round 27 |
Gateshead |
2 - 1 |
Halifax 1 Lost To Leyton Orient 2
|
Round 30 |
Halifax |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Aldershot 2
|
Round 33 |
Aldershot
|
1 - 2 |
Guiseley 0 Lost To Gateshead 1
|
Round 23 |
Draw |
1 - 1 |
Barrow 1 Drew With Sutton United 1
|
Round 31 |
Draw
|
1 - 2 |
Aldershot 1 Drew With Bromley 1
|
Round 35 |
Aldershot |
2 - 1 |
Barrow 1 Drew With Gateshead 1
|
Round 35 |
Draw
|
1 - 1 |
Boreham Wood 1 Defeated Maidstone United 0
|
Round 35 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Chester 0 Lost To Leyton Orient 1
|
Round 35 |
Draw |
1 - 1 |
Dover Athletic 1 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 35 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Woking 1
|
Round 35 |
Ebbsfleet Utd
|
2 - 1 |
Halifax 2 Defeated Hartlepool 0
|
Round 35 |
Halifax
|
2 - 1 |
Guiseley 1 Defeated Fylde 0
|
Round 35 |
Fylde |
1 - 2 |
Maidenhead United 3 Defeated Eastleigh 1
|
Round 35 |
Draw |
1 - 1 |
Solihull Moors 0 Drew With Wrexham 0
|
Round 35 |
Wrexham |
1 - 2 |
Torquay 2 Lost To Sutton United 3
|
Round 35 |
Sutton United
|
1 - 2 |
Tranmere 1 Lost To Macclesfield 4
|
Round 35 |
Tranmere |
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Defeated Leyton Orient 0
|
Round 37 |
Dover Athletic
|
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Hartlepool 1
|
Round 37 |
Aldershot
|
2 - 0 |
Fylde 7 Defeated Aldershot 1
|
Round 38 |
Fylde
|
2 - 1 |
Bromley 2 Defeated Guiseley 1
|
Round 38 |
Bromley
|
2 - 0 |
Dagenham & Redbridge 0 Lost To Tranmere 4
|
Round 38 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Gateshead 7 Defeated Maidenhead United 1
|
Round 38 |
Gateshead
|
2 - 1 |
Hartlepool 0 Drew With Boreham Wood 0
|
Round 38 |
Hartlepool |
2 - 0 |
Leyton Orient 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 38 |
Leyton Orient |
1 - 0 |
Macclesfield 3 Defeated Barrow 1
|
Round 38 |
Macclesfield
|
2 - 1 |
Maidstone United 1 Defeated Torquay 0
|
Round 38 |
Maidstone United
|
1 - 0 |
Sutton United 1 Defeated Solihull Moors 0
|
Round 38 |
Sutton United
|
2 - 0 |
Woking 1 Lost To Halifax 3
|
Round 38 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 2 Defeated Chester 0
|
Round 38 |
Draw |
2 - 1 |
Boreham Wood 1 Drew With Maidenhead United 1
|
Round 32 |
Boreham Wood |
1 - 0 |
Solihull Moors 2 Defeated Bromley 0
|
Round 32 |
Draw |
1 - 1 |
Maidstone United 2 Drew With Macclesfield 2
|
Round 32 |
Macclesfield |
1 - 2 |
Barrow 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 33 |
Draw |
1 - 1 |
Tranmere 3 Defeated Eastleigh 1
|
Round 40 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Aldershot 2 Defeated Boreham Wood 0
|
Round 40 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Barrow 0 Drew With Dover Athletic 0
|
Round 40 |
Dover Athletic |
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Fylde 0
|
Round 40 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Ebbsfleet Utd 1 Drew With Maidenhead United 1
|
Round 40 |
Ebbsfleet Utd |
1 - 0 |
Halifax 0 Drew With Solihull Moors 0
|
Round 40 |
Halifax |
2 - 1 |
Leyton Orient 3 Defeated Woking 0
|
Round 40 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Sutton United 3 Defeated Chester 2
|
Round 40 |
Sutton United
|
2 - 0 |
Wrexham 1 Defeated Maidstone United 0
|
Round 40 |
Wrexham
|
2 - 1 |
Eastleigh 2 Defeated Dover Athletic 1
|
Round 38 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 2 Defeated Bromley 1
|
Round 40 |
Draw |
1 - 1 |
Macclesfield 1 Defeated Gateshead 0
|
Round 40 |
Macclesfield
|
2 - 1 |
Fylde 2 Defeated Halifax 0
|
Round 41 |
Fylde
|
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Drew With Barrow 0
|
Round 41 |
Boreham Wood |
2 - 0 |
Bromley 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 41 |
Draw
|
1 - 1 |
Chester 0 Lost To Torquay 2
|
Round 41 |
Draw |
1 - 1 |
Gateshead 0 Drew With Dagenham & Redbridge 0
|
Round 41 |
Gateshead |
2 - 1 |
Guiseley 1 Lost To Leyton Orient 3
|
Round 41 |
Draw |
1 - 1 |
Maidstone United 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 41 |
Maidstone United |
2 - 1 |
Solihull Moors 0 Drew With Aldershot 0
|
Round 41 |
Aldershot |
1 - 2 |
Woking 2 Lost To Macclesfield 3
|
Round 41 |
Macclesfield
|
1 - 2 |
Aldershot 0 Lost To Eastleigh 2
|
Round 42 |
Aldershot |
2 - 1 |
Dagenham & Redbridge 2 Defeated Maidstone United 1
|
Round 42 |
Dagenham & Redbridge
|
1 - 0 |
Ebbsfleet Utd 2 Defeated Dover Athletic 1
|
Round 42 |
Draw |
1 - 1 |
Hartlepool 0 Lost To Guiseley 1
|
Round 42 |
Hartlepool |
2 - 0 |
Macclesfield 1 Defeated Chester 0
|
Round 42 |
Macclesfield
|
2 - 1 |
Sutton United 0 Lost To Bromley 3
|
Round 42 |
Sutton United |
2 - 1 |
Torquay 2 Defeated Woking 1
|
Round 42 |
Torquay
|
2 - 1 |
Wrexham 0 Lost To Boreham Wood 1
|
Round 42 |
Wrexham |
2 - 1 |
Barrow 1 Lost To Fylde 3
|
Round 42 |
Fylde
|
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 2 Drew With Macclesfield 2
|
Round 43 |
Draw
|
1 - 1 |
Fylde 2 Defeated Sutton United 1
|
Round 43 |
Fylde
|
2 - 1 |
Aldershot 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 43 |
Aldershot
|
2 - 0 |
Bromley 0 Drew With Gateshead 0
|
Round 43 |
Bromley |
2 - 1 |
Chester 0 Lost To Tranmere 2
|
Round 43 |
Tranmere
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 1 Drew With Woking 1
|
Round 43 |
Dagenham & Redbridge |
2 - 1 |
Dover Athletic 1 Defeated Torquay 0
|
Round 43 |
Dover Athletic
|
2 - 0 |
Eastleigh 1 Drew With Wrexham 1
|
Round 43 |
Draw
|
1 - 1 |
Halifax 2 Defeated Boreham Wood 1
|
Round 43 |
Draw |
1 - 1 |
Guiseley 0 Drew With Maidstone United 0
|
Round 43 |
Maidstone United |
1 - 2 |
Hartlepool 0 Lost To Solihull Moors 1
|
Round 43 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 4 Defeated Barrow 1
|
Round 43 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Barrow 3 Defeated Eastleigh 2
|
Round 37 |
Barrow
|
2 - 1 |
Boreham Wood 0 Lost To Macclesfield 2
|
Round 37 |
Macclesfield
|
1 - 2 |
Chester 3 Defeated Bromley 2
|
Round 37 |
Bromley |
1 - 2 |
Ebbsfleet Utd 3 Defeated Wrexham 0
|
Round 37 |
Draw |
1 - 1 |
Halifax 2 Defeated Sutton United 1
|
Round 37 |
Sutton United |
1 - 2 |
Maidenhead United 2 Defeated Woking 1
|
Round 37 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Solihull Moors 1 Defeated Maidstone United 0
|
Round 37 |
Maidstone United |
1 - 3 |
Torquay 1 Lost To Fylde 3
|
Round 37 |
Fylde
|
1 - 2 |
Tranmere 4 Defeated Gateshead 2
|
Round 37 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Halifax 2 Drew With Gateshead 2
|
Round 42 |
Draw
|
1 - 3 |
Macclesfield 1 Drew With Leyton Orient 1
|
Round 44 |
Macclesfield |
2 - 1 |
Barrow 0 Lost To Ebbsfleet Utd 1
|
Round 44 |
Draw |
1 - 1 |
Boreham Wood 4 Defeated Chester 2
|
Round 44 |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Gateshead 2 Defeated Eastleigh 0
|
Round 44 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 3 Defeated Dover Athletic 2
|
Round 44 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Maidstone United 1 Defeated Fylde 0
|
Round 44 |
Fylde |
1 - 2 |
Solihull Moors 3 Defeated Guiseley 1
|
Round 44 |
Solihull Moors
|
2 - 0 |
Sutton United 1 Drew With Hartlepool 1
|
Round 44 |
Sutton United |
2 - 1 |
Torquay 1 Defeated Halifax 0
|
Round 44 |
Torquay
|
2 - 1 |
Tranmere 2 Defeated Aldershot 0
|
Round 44 |
Tranmere
|
2 - 1 |
Woking 0 Lost To Bromley 2
|
Round 44 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 1 Lost To Dagenham & Redbridge 2
|
Round 44 |
Wrexham |
2 - 1 |
Guiseley 0 Lost To Barrow 1
|
Round 30 |
Draw |
1 - 1 |
Aldershot 1 Defeated Gateshead 0
|
Round 32 |
Aldershot
|
2 - 1 |
Hartlepool 1 Defeated Leyton Orient 0
|
Round 32 |
Hartlepool
|
2 - 1 |
Bromley 3 Defeated Dagenham & Redbridge 1
|
Round 39 |
Bromley
|
2 - 1 |
Dover Athletic 0 Lost To Tranmere 1
|
Round 41 |
Tranmere
|
1 - 2 |
Eastleigh 0 Lost To Ebbsfleet Utd 1
|
Round 41 |
Draw |
1 - 1 |
Maidenhead United 2 Lost To Sutton United 3
|
Round 41 |
Sutton United
|
1 - 2 |
Maidenhead United 2 Defeated Sutton United 1
|
Round 41 |
Sutton United |
1 - 2 |
Guiseley 3 Lost To Dagenham & Redbridge 5
|
Round 37 |
Dagenham & Redbridge
|
0 - 2 |
Eastleigh 0 Lost To Macclesfield 2
|
Round 45 |
Eastleigh |
1 - 0 |
Fylde 1 Drew With Solihull Moors 1
|
Round 45 |
Fylde |
2 - 1 |
Aldershot 1 Drew With Barrow 1
|
Round 45 |
Aldershot |
2 - 0 |
Bromley 3 Defeated Boreham Wood 2
|
Round 45 |
Bromley
|
1 - 0 |
Chester 1 Lost To Maidstone United 3
|
Round 45 |
Maidstone United
|
1 - 2 |
Dagenham & Redbridge 1 Defeated Maidenhead United 0
|
Round 45 |
Dagenham & Redbridge
|
2 - 1 |
Dover Athletic 3 Defeated Gateshead 2
|
Round 45 |
Dover Athletic
|
2 - 0 |
Ebbsfleet Utd 0 Lost To Sutton United 1
|
Round 45 |
Ebbsfleet Utd |
2 - 1 |
Halifax 0 Lost To Tranmere 2
|
Round 45 |
Halifax |
2 - 1 |
Guiseley 1 Lost To Woking 2
|
Round 45 |
Guiseley |
2 - 0 |
Hartlepool 1 Drew With Torquay 1
|
Round 45 |
Hartlepool |
2 - 1 |
Leyton Orient 1 Defeated Wrexham 0
|
Round 45 |
Leyton Orient
|
3 - 2 |
Bromley 0 Drew With Barrow 0
|
Round 36 |
Bromley |
2 - 1 |
Gateshead 2 Lost To Ebbsfleet Utd 5
|
Round 39 |
Gateshead |
2 - 1 |
Torquay 3 Lost To Guiseley 4
|
Round 40 |
Torquay |
2 - 0 |
Leyton Orient 0 Lost To Maidenhead United 1
|
Round 42 |
Leyton Orient |
2 - 1 |
Tranmere 1 Lost To Solihull Moors 2
|
Round 42 |
Tranmere |
2 - 1 |
Barrow 1 Lost To Chester 2
|
Round 46 |
Barrow |
2 - 1 |
Boreham Wood 3 Defeated Guiseley 1
|
Round 46 |
Boreham Wood
|
2 - 0 |
Gateshead 1 Lost To Leyton Orient 3
|
Round 46 |
Gateshead |
1 - 0 |
Macclesfield 2 Defeated Dagenham & Redbridge 0
|
Round 46 |
Macclesfield
|
2 - 1 |
Maidenhead United 5 Defeated Bromley 2
|
Round 46 |
Maidenhead United
|
2 - 1 |
Maidstone United 0 Drew With Halifax 0
|
Round 46 |
Maidstone United |
2 - 0 |
Solihull Moors 1 Lost To Eastleigh 4
|
Round 46 |
Solihull Moors |
1 - 0 |
Sutton United 2 Defeated Aldershot 1
|
Round 46 |
Draw |
1 - 1 |
Torquay 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Round 46 |
Draw
|
1 - 1 |
Tranmere 1 Lost To Hartlepool 2
|
Round 46 |
Tranmere |
2 - 0 |
Woking 1 Lost To Dover Athletic 2
|
Round 46 |
Woking |
2 - 1 |
Wrexham 0 Drew With Fylde 0
|
Round 46 |
Wrexham |
3 - 2 |
Aldershot 1 Drew With Ebbsfleet Utd 1
|
Play-Off |
Aldershot |
2 - 1 |
Boreham Wood 2 Defeated Fylde 1
|
Play-Off |
Boreham Wood
|
2 - 1 |
Tranmere 2 Drew With Ebbsfleet Utd 2
|
Play-Off |
Tranmere |
2 - 1 |
Sutton United 2 Lost To Boreham Wood 3
|
Play-Off |
Sutton United |
2 - 1 |
Tranmere 2 Defeated Boreham Wood 1
|
Play-Off |
Tranmere
|
2 - 1 |